Język:

Aktualności

Targi, eventy. Gdzie byliśmy, gdzie będziemy?

9 marca 2019

Rozpoczęliśmy już sezon targowo – eventowy i wkrótce w wielu miejscach całej Polski, ale także zagranicą będzie można zobaczyć albo nasze stoisko Green Velo, albo kino 5D. Zanim jednak zdradzimy, gdzie będziemy w tym roku, trochę wspomnień z roku ubiegłego.

Green Velo zgarnia nagrodę we Wrocławiu!

4 marca 2019

Tegoroczna edycja targów miała miejsce w pierwszy weekend marca na Stadionie Śląska Wrocław. Ten nowoczesny obiekt wybudowany na potrzeby Euro 2012 niejednokrotnie "gościł" inne imprezy targowe, ale turystykę "zaprosił" po raz pierwszy.

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” – znamy partnerów akcji

1 marca 2019

Już dziś można rezerwować oferty na weekend 15-17 marca w ramach VI edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za poł ceny”. Turyści mogą wybierać spośród bogatej oferty noclegów, ofert kulturalnych czy gastronomicznych, a także wielu innych atrakcji – wszystko za 50% ceny podstawowej!

Rowerowy Maj – Warszawa poszukuje rowerowych edukatorów!

26 lutego 2019

Na prośbę organizatorów kampanii Rowerowy Maj w stolicy, informujemy, iż Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie ogłosił przetarg na organizację warsztatów rowerowych w ramach kampanii - zachęcamy edukatorów i organizacje edukacyjne do wzięcia udziału w tej akcji.

Szlak Green Velo promuje się w Monachium!

20 lutego 2019

Sezon rowerowy jeszcze przed nami, ale luty to doskonały czas na snucie planów o wyprawach w 2019 roku. Wielu rowerzystów z Bawarii inspiracji poszukuje na Międzynarodowych Targach Turystyki i Wypoczynku w Monachium. Nie mogło tam zatem zabraknąć Szlaku Green Velo.

Klęczące Drzewo w Krasnymstawie może zostać Europejskim Drzewem Roku 2019!

19 lutego 2019

Jak każdego roku, internauci mogą wziąć udział w plebiscycie na Europejskie Drzewo Roku, w którym mieszkańcy starego kontynentu wybierają ten jeden wyjątkowy okaz. W tym roku Polskę...

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013