Język:

Aktualności

VIII Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO

14 września 2017

Najważniejsza impreza rowerowa w Europie! Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce Bike-Expo to wydarzenie, na które czeka cała branża rowerowa! Tutaj, co roku swoje nowości prezentują najpopularniejsze marki, a udział w wystawie biorą producenci i dystrybutorzy z całego świata.

Kielce Bike–Expo to jedyne targi w Polsce, które od lat wspierają najważniejsze instytucje i media branżowe. Organizatorami wystawy są Targi Kielce oraz Polskie Stowarzyszenie Rowerowe.

Kolejna edycja wystawy odbędzie się od 21 do 23 września 2017.

Kielce Bike-Expo to ulubione wydarzenie rowerzystów – profesjonalistów i amatorów w tej części Europy. Targi, z roku na rok dynamicznie się rozwijają, bijąc kolejne rekordy. Siódma edycja wystawy zgromadziła 244 wystawców z 11 krajów takich jak: Wielka Brytania, Niemcy, Polska, Finlandia, Holandia, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Włochy, Tajwan i Chiny. Powierzchnia wystawy zajęła wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego. Sukces minionej edycji pozwala stwierdzić, że kielecka wystawa coraz mocniej zaznacza swoją obecność na mapie światowych spotkań branży rowerowej!

VIII Międzynarodowe Targi Rowerowe, które odbędą się w 2017 roku zapowiadają się imponująco! Choć do września jeszcze dużo czasu, swój udział w wydarzeniu zgłosiły już najważniejsze polskie firmy oraz czołowe europejskie marki. Ponadto, w czasie targów odbędzie się Maraton MTB, organizowany przez Grabek Promotion - organizatora największego w Polsce cyklu maratonów MTB - Bikemaraton, słynnej etapówki Bike Adventure, jak i najpopularniejszego uphillu w Polsce - Kross Uphill Race Śnieżka. Wydarzenie wspierają i promują również Poland Bike - organizator takich wydarzeń jak między innymi Lotto Poland Bike Marathon oraz Mazovia MTB Marathon, której pomysłodawcą i twórcą jest Cezary Zamana – wielokrotny reprezentant Polski, oraz zwycięzca Tour de Pologne z 2003 roku.

Targom, jak co roku towarzyszyć będzie mnóstwo wydarzeń towarzyszących – warsztatów, konferencji, pokazów i spotkań z największymi gwiazdami kolarstwa.

Odwiedź stronę internetową wydarzenia!

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013