Język:

Aktualności

Zapraszamy na spotkania informacyjne w regionach - Pożyczka na rozwój turystyki

27 listopada 2017

Przedsiębiorcy działający w branży turystycznej i okołoturystycznej z Polski Wschodniej mogą już skorzystać z Pożyczki na rozwój turystyki w ramach instrumentu Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka.
Minister Rozwoju i Finansów powierzył 200 mln zł Bankowi Gospodarstwa Krajowego na realizację instrumentu, w ramach którego wybrane instytucje finansujące odpowiadają za udzielanie wsparcia mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom na terenie pięciu województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego.
Od 29 listopada do 7 grudnia 2017 r. w województwach odbędą się spotkania informacyjne z udziałem instytucji finansujących, na których będzie można dowiedzieć się, co trzeba zrobić, aby otrzymać pożyczkę. 
W spotkaniach w Rzeszowie i Lublinie udział weźmie Pan Adam Hamryszczak, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju.

Już dziś zapraszamy do udziału. Harmonogram spotkań zamieszczamy poniżej, zgłoszenia prosimy kierować na adres:katarzyna.sulek@bgk.pl

Więcej informacji ( w tym listę instytucji finansujących) możana znaleźć na stronie www.bgk.pl oraz www.mr.gov.pl

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013