Język:

Aktualności

Green Velo zgarnia nagrodę we Wrocławiu!

4 marca 2019

Tegoroczna edycja targów miała miejsce w pierwszy weekend marca na Stadionie Śląska Wrocław. Ten nowoczesny obiekt wybudowany na potrzeby Euro 2012 niejednokrotnie "gościł" inne imprezy targowe, ale turystykę "zaprosił" po raz pierwszy.

Tegoroczna edycja targów miała miejsce w pierwszy weekend marca na Stadionie Śląska Wrocław. Ten nowoczesny obiekt wybudowany na potrzeby Euro 2012 niejednokrotnie "gościł" inne imprezy targowe, ale turystykę "zaprosił" po raz pierwszy. Wśród ofert turystyki kulturowej i rodzinnej dużą popularnością cieszyły się propozycje aktywnego wypoczynku, w tym turystyki rowerowej.

Turyści z zachodniej części Polski są coraz bardziej zainteresowani trasami rowerowymi w Polsce Wschodniej. Walory turystyczne Green Velo wraz z jego infrastrukturą i systemem rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom to produkt w pełni odpowiadajacy na potrzeby miłośników dwóch kółek - mówi Małgorzata Wilk-Grzywna, Dyrektor Biura Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.

Branża turystyczna doceniła interaktywne stoisko, materiały promocyjne oraz występy Krystiana Herby, 5-krotnego rekordzisty Guinnessa w pokonywaniu stopni rowerem po schodach najwyższych budynków. Stoisko otrzymało najwięcej głosów w konkursie organizowanym przez biuro targów. 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013