Język:

Aktualności

O Green Velo w Dzień Dobry Wakacje!

10 lipca 2019

Dziś w Kielcach gościliśmy ekipę TVN, która przygotowywała felieton o szlaku Green Velo do popularnego programu śniadaniowego – Dzień Dobry Wakacje. Efekty pracy zobaczymy już 21 lipca.

Dzień Dobry Wakacje to prowadzony na żywo poranny program pełen gorących newsów znakomitych gości i inspiracji na wakacyjne wypady – te dłuższe i te dalsze. Już 21 lipca zaprosimy widzów do stolicy województwa świętokrzyskiego, przez którą przebiega szlak Green Velo.
Przekonamy się, że Kielce to miasto z doskonale przygotowaną ofertą dla fanów aktywnego wypoczynku. To miasto, w którym coś dla siebie znajdą nie tylko amatorzy rowerów, ale też biegania, nordic walking czy narciarstwa.
O walorach miasta opowiedzą zaproszeni goście – Prezydent Miasta i były  selekcjoner polskich piłkarzy ręcznych Bogdan Wenta oraz Sławomir Szmal – związany z Kielcami piłkarz ręczny, wieloletni zawodnik drużyny Vive Tauron Kielce.
Nie zabraknie też informacji praktycznych – zadba o to Magdalena Kowalczyk z Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej, która przedstawi możliwości, jakie turystom dają Kielce.
Zapraszamy przed telewizory już 21 lipca!

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013