Język:

Aktualności

Wejdź na Podlaskie.eu!

12 lipca 2019

Nowa cyfrowa wizytówka województwa podlaskiego - na Podlaskie.eu znajdziecie informacje o naturze, kulturze i zabytkach regionu, przez który przebiega Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo.

- Chcemy przede wszystkim dotrzeć do odbiorcy zewnętrznego: z Polski i zagranicy, do kogoś, kto kompletnie nie zna województwa podlaskiego i pierwszy raz styka się z nim właśnie poprzez Internet – wyjaśniała Magdalena Łyżnicka-Sanczenko, dyrektor Biura Współpracy z Zagranicą i Promocji w urzędzie marszałkowskim. – Snujemy tam opowieść o regionie i ludziach, którzy tu żyją, chcąc sprawić, żeby do tej opowieści odbiorca często wracał, by się nią delektował.
Serwis składa się z trzech glównych kategorii: biznes, turystyka i kultura. Osobny moduł to kalendarz imprez - wyjątkowy, bo prezentujący też osobliwości przyrodnicze dostępne w określonych porach roku.
Dodatkowo, w witrynie pojawiają się ciekawostki z regionu.
Strona jest dostępna w wersji angielskiej.

Kliknijcie i sprawdźcie: www.podlaskie.eu

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013