Język:

Miejsca

"Biebrzański Zakątek" Agnieszka i Kazimierz Giza

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Dolina Biebrzy i Narwi
Odległość od Green Velo
7 km
Kontakt
Adres:
Zabiele 151, 19-124 Zabiele
Telefon:
+48 692-690-629 lub 85 716-16-48
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Nasze gospodarstwo agroturystyczne usytuowane jest w zacisznej otulinie BPN. Oferujemy  komfortowy domek z kominkiem, tylko na wyłączność turystów oraz nowy apartament z tarasem.   W domku może zamieszkać 10 osób, a w apartamencie 6 osób. Domek jest całoroczny z trzema przestronnymi pokojami (każdy z własną łazienką) wraz z kompletnie wyposażoną kuchnią, z dostępem do telewizji i Internetu.

Udostępniamy turystom, bez dodatkowych opłat: pościel, ręczniki, możliwość korzystania z leżaków, rowerów, parking na terenie posesji.  Posesja otoczona jest zielenią i kwiatami, a na terenie ogrodu znajdują się 2 duże altanki, oczko wodne, miejsce na grilla i spotkania towarzyskie oraz plac zabaw dla dzieci  i  sauna. Mamy własny zarybiony staw. Niewątpliwą atrakcją naszego gospodarstwa są specjały biebrzańskie- pyszne posiłki, które przygotowujemy z własnych produktów.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013