Język:

Wydarzenia

Games Days Rzeszów 2017

sobota, 2 grudnia 2017, 10:00 - niedziela, 3 grudnia 2017, 19:00

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Pogórze Karpackie
Miejsce:
Pigonia 1, 35-959 Rzeszów

Games Days Rzeszów to Cykliczny Festiwal Gier planszowych organizowany od 2013 roku. Są to dwa dni spędzone w doborowym gronie przy grach towarzyskich.

Podobnie jak w zeszłym roku współorganizatorami Games Days jest Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Współorganizatorem imprezy zostało również Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin, z którym nawiązano bardzo owocną współpracę.

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 2 grudnia o godzinie 10:00 i będzie trwało do godziny 19:00 w niedzielę (z przerwą nocną od północy do godziny 10:00 w niedzielę).

Wejście na imprezę jest całkowicie darmowe!

Na miejscu będzie można spędzić czas na dużej sali Games Roomowej, gdzie dostępne będzie ponad 250 różnych gier planszowych i karcianych.

Podczas Games Days można będzie również wziąć udział w pokazach i nauce takich systemów jak Star Wars X-Wing czy Warhammer 40000.

Dla zainteresowanych przewidziano także liczne konkursy i zabawy, w których będzie można wygrać ciekawe nagrody.

Impreza odbędzie się w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego ul. Pigonia 1.

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013