Język:

Wydarzenia

Koncert Grzegorza Turnaua

piątek, 15 grudnia 2017, 18:00-21:00

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Ziemia Sandomierska i Dolina Dolnego Sanu
Miejsce:
Mariacka 12, 27-600 Sandomierz

 Zapraszamy serdecznie na koncert GRZEGORZA TURNAUA Z ZESPOŁEM, który odbędzie się 15 grudnia (piątek), o godz. 18:00, w Domu Katolickim w Sandomierzu.

Ów projekt to sentymentalna podróż poprzez najbardziej znane piosenki takie jak „Znów wędrujemy”, „Cichosza” czy „Bracka”, której celem jest przedstawienie publiczności muzycznej drogi artysty i doprowadzenie do piosenek z najnowszej płyty. Koncert współtworzony przez jednych z najlepszych polskich muzyków, takich jak: Robert Kubiszyn czy Leszek Szczerba, obfituje w wiele muzycznych niespodzianek, nawiązujących do fascynacji i inspiracji muzycznych Grzegorza Turnaua.

Artysta, będąc przewodnikiem publiczności prowadzi z nią dialog, spełniając nierzadko jej oczekiwania dotyczące repertuaru. W zależności od emocji, które towarzyszą podczas koncertu, zmienia się lista utworów wykorzystywanych przez wokalistę. To właśnie dlatego każde spotkanie z widzami jest inne i niepowtarzalne. Każdy spektakl jest unikatowy.

W koncercie udział biorą:

Grzegorz Turnau – śpiew, fortepian

Robert Kubiszyn – gitara basowa

Leszek Szczerba – saksofon

Organizatorzy: Sandomierskie Centrum Kultury i Urząd Miejski w Sandomierzu.

Wstęp: 30 zł przedsprzedaż/ 40 zł w dniu koncertu.

Bilety dostępne od 22.11.2017r. w Centrum Informacji Turystycznej (ul. Rynek 20, tel. 15 644 61 05).

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013