Język:

Wydarzenia

V Oleszyce Półmaraton

niedziela, 11 lutego 2018, 11:00-18:00

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Roztocze
Miejsce:
Zabiała 91, 37-630 Oleszyce

Wszystkich pasjonatów i entuzjastów biegania zachęcamy do startu w V Oleszyce Półmaratonie, który odbędzie się 11 lutego. Tego dnia po raz piąty biegacze zawładną leśnymi drogami z coraz popularniejszym dystansem ponad 21 km.

Tradycyjnie trasa biegu wytyczona będzie na terenie Lasów Państwowych Nadleśnictwa Oleszyce. Start i meta biegu znajdować się będzie pod Leśniczówką Zabiała. Zawodom przyświecać będzie hasło „Biegam bo lubię lasy”.

Lista zgłoszeń otwarta zostanie 1 stycznia 2018 r., zapisy przyjmowane będą do 5 lutego. Nie warto zwlekać z decyzją, bo liczba miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie Półmaratonem jest spore.

W ubiegłorocznej edycji, mimo złych warunków pogodowych (trasa pokryta była lodem i wodą) wzięło udział około 300 biegaczy i 100 zawodników rywalizujących w Nordic Walking. Czy w tym roku niesprzyjająca, zimowa pogoda nie zniechęci biegaczy? Ile zawodników stanie na starcie V edycji Oleszyce Półmaraton? Przekonamy się 11 lutego.

Szczegółowe informacje dotyczące V Oleszyce Półmaraton znaleźć można pod linkiem: www.czasnapomoc.iap.pl.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013