Język:

Wydarzenia

Gala Ekskluzywna 12 Tenorów SYMFONICZNIE

piątek, 12 stycznia 2018, 19:00-22:00

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Miejsce:
Plac Moniuszki 2b, 25-334 Kielce

12 Tenorów to międzynarodowa grupa wokalna, która już od ponad 10 lat odnosi sukcesy. Powstała na kanwie grupy LeonVoci i grupy Kalophonia. Jest to pierwszy taki projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku muzycznym. Producentem programu jest AVIP Group / Woytek Mrozek Production.

Charakterystyczne dla ich koncertów są wirtuozeria wokalu połączona z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypy klasycznej muzyki wokalnej. Zespół tworzy dwunastu świetnie wykształconych artystów-wokalistów. Podczas ich koncertów można usłyszeć zarówno najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty oper, jak i aranżacje utworów współczesnych, rockowych i popowych. 12 Tenorów to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej a publiczność uwielbia ich miły i estetyczny wizerunek.

Organizatorzy zapraszają serdecznie na Ekskluzywną Galę Koncertową 12 TENORÓW, podczas której artyści wykonają w asyście Narodowej Orkiestry Filharmonii Tarnopolskiej lub Narodowej Orkiestrze Filharmonii Lwowskiej INSO największe światowe przeboje arii operowych, musicalowych oraz najpiękniejsze utwory z repertuaru Andrea Bocelli, Canadian Tenors, grupy Il Divo i szeroko rozumianej Pop-Kultury.

LEONVOCI to profesjonalni śpiewacy, którzy zdążyli zawojować już polskie sceny (…) Jak śpiewamy Grande amore" – aplauz. Jak Besame mucho" – dziewczyny płaczą. A jak ukraińską piosenkę "Mama" w wykonaniu Romana – to płaczą wszyscy. Ludzie mogą nie rozumieć słów, ale emocje wyrażane w muzyce, poprzez piękny porywający śpiew to język międzynarodowy(…) - mówi dla Dziennika Bałtyckiego lider zespołu Nazar Tatshyshyn.

Zapraszamy Serdecznie wszystkich melomanów w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013