Język:

Wydarzenia

Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty 2018

sobota, 28 kwietnia 2018

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Pogórze Karpackie
Miejsce:
Franciszkańska , 37-620 Przemyśl

Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty odbywają się w sezonie 2018 od połowy kwietnia do końca września w 12 lokalizacjach na terenie południowo – wschodniej Polski.

Kellys Cyklokarpaty to zawody rowerowe dla amatorów. Nie trzeba  zatem wykazywać się licencją ani formalną przynależnością do drużyny. Należy jednak pamiętać, że warto przed startem upewnić się co do swojego stanu zdrowia. Zgłoszenia do zawodów dokonać nawet na pół godziny przed startem w biurze zawodów, jednak organizatorzy zachęcają do skorzystania z formularza internetowego.

Jeśli posiadasz sprawny rower i kask – możesz stanąć na starcie! Kellys Cyklokarpaty w większości odbywają się w terenie, gdzie przyda się amortyzator i wpinane buty SPD, jednak nie jest to warunkiem koniecznym. Nie sprzęt, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika.

Kategorie wiekowe w Kellys Cyklokarpaty zaczynają się od 13 roku życia. Nie ma górnej granicy.

Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty pozwalają na starty w drużynach. Nie tylko sformalizowanych. Wystarczy, zebrać znajomych i zgłosić się pod wspólną nazwą drużyny.

Źródło www.cyklokarpaty.pl


Regulamin, lokalizacje i szczegóły  na stronie  www.cyklokarpaty.pl

 

28.04.2018 - Przemyśl - szczegóły pod linkiem http://cyklokarpaty.pl/przemysl/

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013