Język:

Wydarzenia

VII Motocyklowe Topienie Marzanny w Rzeszowie i Parada Motocyklowa

niedziela, 22 kwietnia 2018, 09:00-13:00

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Pogórze Karpackie
Miejsce:
Podpromie 10, 35-051 Rzeszów

Motocyklowe Topienie Marzanny na Podpromiu w Rzeszowie odbędzie się 22 kwietnia br. Organizatorem wydarzenia jest  Forum Podkarpackich Motocyklistów do którego, w tym roku, dołączyła Rzeszowska Grupa Motocyklowa.

W tym roku będzie to już 7 edycja imprezy - w jej planie przewidziane są konkursy, w których będą do wygrania atrakcyjne nagrody.

W trakcie imprezy odbędzie się pokaz rzeszowskich rolkarzy. Nie zabraknie również młodych i utalentowanych motocyklistów. Hubert ''Hubi'' Rak pokaże jak zejść na kolano.

Topienie Marzanny to także doskonała okazja, by po zimowym śnie spotkać się ze znajomymi i porozmawiać. Jak wiadomo, najlepsze rozmowy toczą się przy jedzeniu. Dlatego o Wasze brzuchy zadbaja m.in Smak Górno - pyszne kielbaski z grilla i gorący żurek.

W tym roku czeka nas jeszcze jedna atrakcja: Parada Motocyklowa, która zakończy się na placu przed firmą InterMotors, gdzie zorganizowana zostanie, pełna atrakcji, impreza firmowa.

 

Rejestracja na wydarzenie

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013