Język:

Wydarzenia

Wiklina 2018

piątek, 1 czerwca 2018 - niedziela, 3 czerwca 2018

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Ziemia Sandomierska i Dolina Dolnego Sanu
Miejsce:
Rynek, 37-420 Rudnik nad Sanem

Wiklina 2018 w Rudniku nad Sanem

W dniach 1 - 3 czerwca br., w Rudniku nad Sanem odbędzie się po raz dziewiętnasty impreza plenerowa Wiklina 2018. Miasto przygotowało bogaty program artystyczny.

W sobotę start o godzinie 15. Będzie festiwal dorobku artystycznego szkół gminy. W rynku staną stragany kół gospodyń wiejskich z powiatu niżańskiego z regionalnym jedzeniem do degustacji. Będzie degustacja z plenerowej Mega Patelni. Atrakcją będzie rajd motocyklistów Rudnickiego Zagłębia Wikliniarskiego. Przejazd przez rynek będzie głośny, z hukiem i paleniem opon. Jak przystało na imprezę, będzie wiele stoisk z wyrobami wikliniarskimi czyli wystawa “Cuda cudeńka” rękodzielników z Podkarpacia. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie Cleo.

W niedzielę impreza rozpocznie się o godzinie 14 od zabawy dla dzieci. Będą szczudlarze, bańki mydlane, malowanie buziek, baloniki, dmuchańce.

Serdecznie zapraszamy w imienu organizatorów! :)

 

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013