Język:

Wydarzenia

„Stop przewodnik czeka! – przemyskie naj!”

niedziela, 12 sierpnia 2018, 12:00-15:00

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Pogórze Karpackie
Miejsce:
Rynek, 37-700 Przemyśl

 Każdego, kto chciałby dokładniej poznać prastary nadsański gród, dowiedzieć się o nim więcej, zobaczyć w nim to, czego na co dzień nie sposób dostrzec – zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „STOP PRZEWODNIK CZEKA! – PRZEMYSKIE NAJ!”.

Jeszcze przez 2 dni tj. 12 i 19 sierpnia zupełnie za darmo profesjonalni przewodnicy PTTK Przemyśl będą oprowadzać wszystkich chętnych po zakamarkach Rynku Starego Miasta, Podziemi, Dworca Kolejowego, Katedry rzymsko-katolickiej, Katedry grecko-katolickiej i Placu Niepodległości... Czas zwiedzania, to ok. 3 godziny.

 

Jak wziąć udział w akcji?

Wystarczy, że w którymś ze wskazanych wyżej dni, o godzinie 10.00 lub 12.00 przybędziesz na Rynek Starego Miasta (szczegóły na plakacie). Wcześniej jednak powinieneś skontaktować się z przemyskim oddziałem PTTK im. dr M. Orłowicza (ul. Waygarta 3) i tam koniecznie zgłosić chęć udziału w akcji. Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013