Język:

Wydarzenia

Sabat Fiction – Fest 2018

piątek, 17 sierpnia 2018 - niedziela, 19 sierpnia 2018

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Miejsce:
Zakładowa 1 , 25-672 Kielce

Stowarzyszenie Sabat Fiction – Fest ma w tym roku po raz kolejny niezwykłą przyjemność zaprosić serdecznie wszystkich fanów fantastyki, kultury dalekiego wschodu i szeroko pojętej popkultury na V, wyjątkową edycję Festiwalu Sabat Fiction – Fest 2018.

Tegoroczna edycja festiwalu zajmie jeszcze ważniejsze miejsce na konwentowej mapie Polski nie tylko jako największe, ale także jako jedyne wydarzenie tego typu w regionie. Festiwal Fantastyki Sabat Fiction – Fest oraz konwent Jagacon stają się jednym wydarzeniem, mającym na celu zagwarantować niezapomniany weekend wszystkim uczestnikom.

Tegorocznym motywem wydarzenie stanie się podróż w czasie. Każdy uczestnik podczas wydarzenia będzie miał okazję cofnąć się do czasów, kiedy na ziemi chodziły jeszcze takie bestie jak smoki, wampiry lub strzygi. Chętni będą mogli wybiec w przód linii czasu, do realiów neonowego cyberpunku i międzygwiezdnych podróży. Wsiadajcie w TARDIS lub DeLorean’a, szykujcie Oko Agamotto lub Zmieniacz Czasu.

 

Bilety można zakupić w kasie na terenie Targów Kielce, w dniu rozpoczęcia festiwalu, w cenie:

Piątek: 15 zł,

Sobota: 20 zł,

Niedziela: 15 zł,

Karnet 3-dniowy (piątek-niedziela): 40 zł

 

Więcej informacji:sabatfiction-fest.pl

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013