Język:

Wydarzenia

Garmin Iron Triathlon Gołdap 2019

niedziela, 14 lipca 2019, 07:00-16:00

Województwo:
Warmińsko-Mazurskie
Królestwo:
Północne Mazury
Miejsce:
Promenada Zdrojowa, 19-500 Gołdap

Wielu zawodników pamięta lata, kiedy miasto Gołdap gościło w cyklu Garmin Iron Triathlon. W latach 2014-2015 r. odbyły się tam zawody w ramach tego najstarszego cyklu w Polsce, które po roku przerwy przekształciły się w Triathlon Gołdap. W tym roku, to znane miasto uzdrowiskowe na Mazurach znów ugości triathlonistów, którzy rywalizować będą u stóp solankowych tężni. Zawody odbędą się 14 lipca 2019 r.

Zawody w Gołdapi charakteryzuje przede wszystkim malownicza trasa. Strefa zmian podczas Garmin Iron Triathlon Gołdap, podobnie jak podczas poprzednich zawodów w tej miejscowości, usytuowana będzie w okolicy tężni. To miejsce nadaje zawodom niepowtarzalnego charakteru. Podczas Garmin Iron Triathlon w Gołdapi pływanie odbędzie się w Jeziorze Gołdap. Trasa rowerowa będzie szybka i z dobrej jakości asfaltem, wytyczona wzdłuż południowego krańca Puszczy Romnickiej w kierunku miejscowości Pluszkiejmy. Etap biegowy zostanie poprowadzony ulicami oraz urokliwymi ścieżkami mazurskiego uzdrowiska.

 

Więcej informacji i zapisy: irontriathlon.pl

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013