Język:

Wydarzenia

IX Cieszanów Rock Festiwal

czwartek, 16 sierpnia 2018 - niedziela, 19 sierpnia 2018

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Roztocze
Miejsce:
37-611 Cieszanów

Organizatorzy Cieszanów Rock Festiwalu odkryli kolejne karty tegorocznej edycji wydarzenia. Do zespołów, które wystąpią podczas jednaj z największych imprez rockowych w kraju dołączyła m.in. brytyjska legenda street-punka Booze&Glory. To młody, założony w 2009 roku zespół, z wieloma sukcesami na koncie. Z Polską łączy ich Marek, wokalista i perkusista grupy oraz świetny cover piosenki „Leave The Kids Alone”, nagrany na płytę i wykonywany przez zespół Kult.

Mamy także dobre wieści dla miłośników heavy metalu i dobrego humoru – na festiwal wraca Nocny Kochanek. Ekipa pod wodzą Krzysztofa Sokołowskiego, wokalisty i lidera zespołu mówi, że w Cieszanowie czują się wyjątkowo dobrze i mile wspominają występ sprzed dwóch lat. Kolejny koncert na festiwalu zagra również Łąki Łan, czyli ekipa znana z z niesamowicie energetycznych koncertów i charyzmatycznego lidera – Paprodziada. O energię pod sceną zadba także Skampararas – grupa zadebiutowała w 2000 roku, doskonale przyjętym, albumem „Jedność i zwycięstwo”, który do dzisiaj cieszy się sporym zainteresowaniem fanów muzyki ska.

Do składu CRF 2018 dołączają ponadto Romantycy Lekkich Obyczajów, alternatywny duet założony przez Damiana Lange i Adama Millera oraz legenda polskiej sceny rockowej – zespół Proletaryat, który rok temu świętował swoje 30-lecie.

Organizatorzy już wcześniej ogłosili, że w Cieszanowie wystąpią: Decapitated, Hunter, Dr Misio, The Analogs i Materia.

Zapraszamy na facebook

 

Bilety do nabycia za pośrednictwem: cieszanowrockfestiwal.pl

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013