Język:

Miejsca

BUDA RUSKA 16

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska
Odległość od Green Velo
4.5 km
Kontakt
Adres:
Buda Ruska 16, 16-503 Krasnopol
Telefon:
+48 604 654 868
Adres e-mail:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Gospodarstwo agroturystyczne – zapraszamy do najstarszego gospodarstwa we wsi Buda Ruska, którą ok. 1778r. założyli Starowierzy, położonej nad brzegiem Czarnej Hańczy w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego. Posiadamy 8 miejsc noclegowych w najstarszym drewnianym domu we wsi. Dla naszych gości proponujemy pokój z 6 łóżkami lub domek 2-osobowy. Do dyspozycji jest wspólna łazienka, dostęp do kuchni i naczyń. Istnieje możliwość zamówienia posiłków za dodatkową odpłatą.

W naszym gospodarstwie czeka wiele atrakcji na gości, m.in.:

SPA -w tej kategorii proponujemy tutejszy odpowiednik sauny - tradycyjną rosyjską czarną banię z winnikami brzozowymi i kąpielą w Czarnej Hańczy nad brzegiem której stoi budynek bani. Usługa płatna, za dodatkową dopłatą przygotowujemy pilingi wykonane na miejscu, wykonane z naturalnych składników jak pokrzywa, mięta, sól oraz masaże winnikami.

Dla Gości w naszym gospodarstwie jest również:

  • Jurta – odwiedzając nasze gospodarstwo goście mają możliwość poznać kawałek Mongolii. Oprócz wystawy w galerii bądź pokazu slajdów z opowieścią, którą prezentuje gospodarz można zwiedzić jurtę mongolską, która w całości z umeblowaniem została sprowadzona z Mongolii i znalazła swoje miejsce na naszej łące. Zwiedzanie jurty bezpłatne.
  • Taras – do dyspozycji gości oddajemy taras z czytelnią, miejsce gdzie można odpocząć przy kawie, herbacie i domowym cieście za dodatkową opłatą. Korzystanie z tarasu jest bezpłatne. Jeśli ktoś chce skorzystać z własnego prowiantu również udostępniamy taras.
  • Łąka – z naszego gospodarstwa naturalnie przechodzi się na łąkę, która zachęca o odpoczynku na łonie natury. Korzystanie z łąki bezpłatne.
  • Pomost – dysponujemy pomostem nad rzeką Czarna Hańcza, gdzie nasi goście mogą odpocząć, wykąpać się. Korzystanie z pomostu bezpłatne.
  • Ognisko – za dodatkową odpłatą istnieje u nas możliwość rozpalenia ogniska dla gości, biesiadowania nad brzegiem rzeki.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013