Język:

Wydarzenia

4. Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka

sobota, 15 czerwca 2019

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Ziemia Sandomierska i Dolina Dolnego Sanu
Miejsce:
Brzóza Królewska, Leżajsk

Brzóza Królewska to miejscowość ze wszystkich stron otoczona pięknymi lasami, które stanowią pozostałość po Puszczy Sandomierskiej. Bieg po tym terenie to czysta przyjemność. Niepowtarzalne krajobrazy i czyste powietrze tworzą niepowtarzalny klimat. Panuje tu nieopisana atmosfera mistycyzmu.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska organizuje bieg i marsz nordic walking w leśnym klimacie.  Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę o długości 15 kilometrów (bieg) i 11 kilometrów (nordic walking). W biegu głównym prawo startu mają zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat. Osoby niepełnoletnie mogą startować w biegu za okazaniem pisemnej zgody prawnego opiekuna. Limit uczestników biegu wynosi 300 osób.

Warunkiem uczestnictwa w Biegu jest prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz dokonanie opłaty wpisowej według obowiązującego cennika do dnia 10 czerwca 2019.

Po terminie 10 czerwca 2019 zgłoszenia będą możliwe wyłącznie w Biurze Zawodów pod warunkiem dostępności miejsc.

Więcej informacji, regulamin i link do zapisów znajdują się na stronie internetowej organizatora.

Organizator: Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska  http://www.tropemwilka.pl/

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013