Język:

Wydarzenia

Bicyklomania 2019

sobota, 15 czerwca 2019, 09:00-16:00

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Pogórze Karpackie
Miejsce:
Plac Solidarności, Dębica

Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk oraz producent rowerów firma Arkus&Romet Group zapraszają do wzięcia udziału w przedsięwzięciu rekreacyjno – sportowym „BICYKLOMANIA 2019”.

Start odbędzie się 15 czerwca (sobota) o g. 9.00 spod pomnika Jana Pawła II na Placu Solidarności. Na mecie na wszystkich uczestników czekają atrakcje, nagrody  i rowerowy Piknik.

Program tegorocznej Bicyklomanii, której organizatorem jest Urząd Miejski w Dębicy a sponsorem firma Arkus & Romet Group to już tradycyjnie wspólny przejazd rowerami  i piknik na mecie: na stodole KS „Wisłoka”.

Trasa tegorocznej Bicyklomanii przebiega następująco:

START: Plac Solidarności- skręt w prawo na ul. Kościuszki do ronda ul. Kosynierów, Kosynierów do skrzyżowania z ul. Świętosława – skręt w lewo, Świętosława do Kędzierz, Kędzierz prosto w stronę Jałowce, Skrzyżowanie Drogi na Jałowce jedziemy prosto na Kozłów, Kozłów kierujemy się do skrzyżowania z DW985, postój przed przekroczeniem tej drogi, kierujemy sie w stronę cmentarza w Kozłowie,  za torami kierujemy się w stronę  drogi serwisowej koło A4 do Brzeżnica Zaborowie, drogą serwisową jedziemy w stronę wiaduktu na A4, skręt w prawo, przejeżdżamy nad A4 i kierujemy się w stronę Paszczyny, skręt w prawo w kierunku Lubzina, Skręt w prawo w kierunku cmentarz w Paszczynie, kierujemy się w stronę Olimp Labs, skęt w prawo do ronda w Pustyni, postój na parkingu koło MULKS Pustynia około 30 min, UWAGA LINIA KOLEJOWA SOK !!!, Rondo Pustynia kierujemy się w stronę Kędzierz, skręt w lewo ul. Świętosława, skrzyżowanie Świetosława – Kosynierów skręt w prawo do ronda, na rondzie prosto na aleje Jana Pawła, skrzyżowanie ul. Słoneczna skręt w lewo, słoneczna do ronda ul. Fabryczna, skręt w prawo do skrzyżowania z ul. 1 Maja, skręt w lewo do ul. Ignacego Lisa, skręt w lewo /uwaga jazda pod prąd!!!/ do Hali Sportowej Wisłoka. Meta

Łącznie to  30 km a przewidywany czas przejazdu to 3 godziny z półgodzinnym postojem w Pustyni). Organizator przypomina, że warunkiem uczestnictwa w przejeździe jest posiadanie własnego kasku rowerowego (organizator nie zapewnia kasków rowerowych).

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013