Język:

Miejsca

Zubrowa Ostoja w Słobódce

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Puszcza Białowieska i Puszcza Knyszyńska
Odległość od Green Velo
2.01 km
Kontakt
Adres:
Słobódka 10, 17-220 Słobódka
Telefon:
+48 660 494 765
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

 Skorzystaj z agrokwatery ZUBROWA OSTOJA w Słobódce, która oferuje: noclegi agrokwatery przy Zalewie Siemianówka i noclegi agrokwatery przy Puszczy Białowieskiej. .

     Agrokwatera Zubrowa Ostoja w Słobódce, w malutkiej, cichej i spokojnej wsi, położonej w pięknej dolinie górnej Narwi, na terenie Gminy Narewka. W niedalekiej odległości agrokwatery Zalew Siemianówka i Puszcza Białowieska. Słobódka stanowi wspaniałą bazę wypoczynkową i wypadową nad Zalew Siemianówka, do Puszczy Białowieskiej i całego rejonu tej części województwa podlaskiego.

     Na terenie Gminy Narewka możesz skorzystać z wielu szlaków turystycznych, a ich przebieg i ciekawe miejsca, przez które przebiegają, znajdziesz na dokładnej mapie - "Szlaki turystyczne na terenie Gminy Narewka"

   Obiekt agrokwatery Zubrowa Ostoja w Słobódce jest całorocznym, drewnianym domem. W kwaterze przygotowanych jest 18 miejsc noclegowych. Noclegi w agrokwaterze Zubrowa Ostoja jest "strzałem w dziesiątkę".

Agrokwatera Zubrowa Ostoja w Słobódce znajduje się w odległości do:

  • rzeka Narew - 60 m,
  • las - 200 m,
  • Zalew Siemianówka - 2,5 km,
  • Puszcza Białowieska - 5 km.

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013