Język:

Miejsca

FOLWARK HUTTA- PENSJONAT

Pensjonaty

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska
Odległość od Green Velo
2 km
Kontakt
Adres:
Huta 7, 16-402 Suwałki
Telefon:
+48 502 272 701
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Folwark Hutta na Suwalszczyźnie to trzygwiazdkowy pensjonat leżący u brzegu jeziora Koleśne, w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego. Budynki Folwarku są rekonstrukcją Folwarku, którego początki sięgają czasów, kiedy Kameduli Wigierscy założyli hutę szkła w XVII w.

Folwark Hutta położony jest także 7 km od centrum Suwałk, dlatego też jest atrakcyjny na długie pobyty, jak i jednodniowe wycieczki rowerowe. Dobre wyposażenie pensjonatu spełni oczekiwania tych, którzy cenią sobie komfort i spokój.

Obecnie Folwark składa się z dwóch budynków: Spichlerza i Dwojaka. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy: dwa duże apartamenty, 11 pokoi dwuosobowych oraz dwa mniejsze pokoje rodzinne.

Wokół pensjonatu roztacza się duży teren zieleni, gdzie Goście mogą odpocząć i zrelaksować się. Na miejscu jest również dostęp do jeziora, w którym można się kąpać lub też popływać kajakiem, które są do wypożyczenia w obiekcie

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013