Język:

Miejsca

Dotyk Natury Day Spa

Spa

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Puszcza Białowieska i Puszcza Knyszyńska
Odległość od Green Velo
0.21 km
Kontakt
Adres:
3 Maja 50, 17-200 Hajnówka
Telefon:
+48 505 496 266
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

W Dotyk Natury Day Spa poprawimy jakość Twojego życia, zadbamy o Twoje zdrowie i urodę. Specjalizujemy się w najlepszych masażach, kosmetyce twarzy i skutecznym odchudzaniu. W naszej ofercie znajdziesz również seanse w saunie na podczerwień, manicure i pedicure oraz konsultacje z masażystą, fizjoterapeutą, kosmetologiem, dietetykiem i trenerem personalnym. Profesjonalna i doświadczona kadra, najnowocześniejsza aparatura i najlepsze marki kosmetyczne to gwarancja pełnego zadowolenia z uzyskanych efektów.

Podczas każdego zabiegu zapewniamy pełne odprężenie przy blasku świec, starannie dobranej muzyce oraz aromacie olejków eterycznych. W wyjątkowych, puszczańskich wnętrzach, w atmosferze ciszy i spokoju skoncentrujemy się tylko na Tobie i Twoich potrzebach.

W naszej ofercie znajduje się również organizacja romantycznego wieczoru z partnerem, spotkania z przyjaciółką czy

wieczoru panieńskiego.

Mieścimy się w budynku Parku Wodnego w Hajnówce, który jest obecnie jednym z najnowocześniejszych wodnych kompleksów rekreacyjno – sportowych w woj. podlaskim, tylko 20km od miejscowości Białowieża i 15km od Rezerwatu Pokazowego Żubrów znajdującego się w Puszczy Białowieskiej.

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku od 13.00 do 21.00

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013