Język:

Miejsca

Agroturystyka Teodozja i Jerzy Bartnik

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Polesie
Odległość od Green Velo
0.04 km
Kontakt
Adres:
Okuninka XIII-46, 22-200 Okuninka
Telefon:
+48 501 446 514, +48 82 571 70 96
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Gospodarstwo położone jest w odległości 100 m do plaży Jeziora Białego w miejscowości Okuninka - 7 km od Włodawy. Teren wokół tego zbiornika stał się centrum wypoczynku i rekreacji, położenie jeziora jest interesującym subregionem, o dużych walorach leczniczych, turystycznych i rekreacyjnych. Jezioro Białe wyróżnia się wodami pierwszej klasy czystości. Przejrzysta woda, piaszczyste plaże, rozbudowana infrastruktura, to niektóre z atutów tego miejsca. Okoliczne lasy są bogate w jagody i grzyby.

 

Obiekt posiada także w ofercie:
Bezpieczny, nieodpłatny parking samochodowy, udostępniony dla turystów rowerowych na dłuższy pobyt (powyżej 24 godzin)
Menu kuchni regionalnej

 

Obiekt usytuowany przy głównej trasie GV. Obiekt średnio oznakowany, w zgrupowaniu innych budynków. Ładne widoki z terenu obiektu, niedaleko do lasu i dwóch jezior (jedno dostępne z terenu obiektu, drugie pod przeciwnej stronie ulicy). Możliwość zorganizowania ogniska lub popływania kajakiem. Obiekty z zewnątrz i wewnątrz prezentują się dobrze, jeden wyremontowany, drugi nowy. Obsługa i atmosfera w obiekcie przyjazna i miła.

Opinia audytora

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013