Język:

Miejsca

Agroturystyka "Zielony Zakątek", A.Z. Pawelczyk

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Roztocze
Odległość od Green Velo
0.96 km
Kontakt
Adres:
Nawóz 127, 22-413 Nielisz
Telefon:
+48 608 442 956
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Obiekt znajduje się około 1300 metrów od trasy rowerowej GreenVelo. W obiekcie znajduje się 10 miejsc noclegowych. Gospodarze zapewniają zamykany na klucz garaż na rowery. Teren jest ogrodzony. Dom położony jest w ładnym i spokojnym miejscu, pełnym zieleni. Na życzenie gości gospodarze zapewniają pyszne domowe jedzenie. Mają one do dyspozycji piaskownicę, huśtawkę, hamak i trampolinę. Starsze dzieci mogą skorzystać z boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę.

 

Obiekt posiada także w ofercie:
Bezpieczny, nieodpłatny parking samochodowy, udostępniony dla turystów rowerowych na dłuższy pobyt (powyżej 24 godzin)
Przygotowywanie suchego prowiantu "na wynos" (lunch pakietów)

 

Obiekt oddalony o 1,3 km od Green Velo. Spokojna okolica, dużo drzew i zieleni.  Blisko do rzeki oraz lasu leszczynowego. W budynku pokoje są estetyczne i czyste -10 miejsc noclegowych. Obiekt posiada: saunę, domek dla dzieci, piaskownicę, trampolinę, grila, wędzarnię i ogromny taras. Jest również na terenie obiektu utworzony zielony zakątek, aby można było odpocząć w spokoju. Jest on głównym wyróżnikiem obiektu. Bardzo domowa i przyjazna atmosfera.

Opinia audytora

 

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013