Język:

Miejsca

Dom na Starym Gościńcu Tiszyna

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Puszcza Białowieska i Puszcza Knyszyńska
Odległość od Green Velo
3 km
Kontakt
Adres:
Rutka 23a, 17-204 Dubicze Cerkiewne
Telefon:
+48 663 651 997
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Dom na Starym Gościńcu TISZYNA znajduje się w malowniczym miejscu na Podlasiu, we wsi Rutka, około 3 km od drogi wojewódzkiej nr 685, w gminie Dubicze Cerkiewne na skraju Puszczy Białowieskiej przy dawnym trakcie prowadzącym z Bielska Podlaskiego do Kamieńca (na Białorusi). Najstarsi mieszkańcy nazywają go Starym Hostynciom (Stary Gościniec). Dojazd do obiektu drogami  utwardzonymi.

Gościom proponujemy:  5 pokoi z łazienkami (12 miejsc noclegowych), z możliwością dostawki, 2 trzyosobowe pokoje z łazienkami, 3 dwuosobowe pokoje ze wspólną łazienką na korytarzu, samodzielną kuchnię z pełnym wyposażeniem, piec chlebowy, salon z kominkiem i RTV.

Wokół domu znajdą Państwo:  miejsce do przechowywania rowerów , nieodpłatny parking samochodowy, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, sad owocowy, oraz stylową altanę na ok. 20 osób, a w niej grill i wędzarnia.

W ofercie dodatkowo tradycyjne potrawy regionalne.

Gości przyjmujemy od 2012 roku, dbając o ich wygodę, spokój i dobrą atmosferę, zgodnie z zasadą „Gość w dom, Bóg w dom.”

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013