Język:

Miejsca

Kryta pływalnia FOKA w Kielcach

Baseny kryte

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Odległość od Green Velo
0.68 km
Kontakt
Adres:
Wrzosowa 31, 25-211 Kielce
Telefon:
41 260 53 52 (kasa)
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Pływalnia "FOKA" to całkiem nowy obiekt na mapie Kielc oddany od użytku we wrześniu 2010 roku. Hala basenowa obejmuje dwa baseny: duży o wymiarach 25x12,5 metra, mały o wymiarach 12 x 6m. Idealnym uzupełnieniem oferty pływalni jest sauna fińska.

 

Basen jest przystosowany do przyjmowania klientów indywidualnych, jak również organizacji zawodów pływackich. Obiekt jest wyposażony w nagłośnienie oraz tablice do wyświetlania wyników czasowych. Pływalnia wyposażona jest w elektroniczny system pomiaru wykorzystanego czasu. Dzięki niemu osoby przebywające w hali basenowej lub w saunie, mogą dowolnie wybierać moment wejścia i czas korzystania z obiektu, bez konieczności pilnowania określonych godzin. System z dokładnością do jednej minuty, oblicza wykorzystany czas i na jego podstawie określa wysokość stosownej opłaty. Dzięki obsługiwanym karnetom rozliczeń można dokonywać w sposób bezgotówkowy.

 

Informacje praktyczne:
Bilety wstępu od 8 PLN do 10,50 PLN
Szczegółowy cennik na stronie internetowej krytej pływalni

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013