Język:

Wydarzenia

Podlasie Slow Fest

sobota, 1 lipca 2017 - niedziela, 17 września 2017

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Puszcza Białowieska i Puszcza Knyszyńska
Miejsce:
Supraśl

Podlasie SlowFest to interdyscyplinarny festiwal realizujący idee ruchu slow, dający możliwość kontaktu ze sztuką w otoczeniu natury.

SlowFest jest skierowany do osób poszukujących kameralnych wydarzeń kulturalnych, wyciszenia oraz alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Festiwal z założenia ma być rozciągnięty w czasie - przez dwa i pół miesiąca odbywać się będzie jedno lub dwa artystyczne wydarzenia dziennie, co ma sprzyjać uważniejszemu odbiorowi sztuki oraz kontemplacji.

Różne dziedziny twórczości (film, muzyka, teatr, literatura, słuchowiska radiowe, sztuki wizualne) będą współistniały z innymi propozycjami (kulinaria, warsztaty, wycieczki i spacery tematyczne). SlowFest prezentować będzie dorobek niekonwencjonalnych artystów z różnych stron świata, a jednocześnie położy nacisk na współpracę z twórcami z Podlasia i podlaskimi instytucjami kultury oraz aktywne uczestnictwo miejscowej społeczności.


Festiwalowe wydarzenia będą rozsiane po całym Supraślu.

Bilety będzie można kupować przez internet, turyści z centrum Polski, którzy wybiorą się na festiwal będą mieli wcześniej możliwość sprawdzenia, czy są jeszcze bilety.

Sprzedaż biletów przez stronę www.podlasieslowfest.pl ruszyła 5 czerwca.

Szczegóły oraz program na stronie www.podlasieslowfest.pl  oraz https://www.facebook.com/PodlasieSlowFest/

Nadchodzące imprezy

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013