Język:

Miejsca

Zakład Gastronomiczno-Hotelarski Jerzy Dziokan

Hotele

Województwo:
Warmińsko-Mazurskie
Królestwo:
Północne Mazury
Odległość od Green Velo
2 km
Kontakt
Adres:
Wańkowicza 3, 11-600 Węgorzewo
Telefon:
+48 87 427 24 43
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Zakład Gastronomiczno-Hotelarski Jerzy Dziokan położony jest w pobliżu Kanału Węgorzewskiego, obok świeżo zrewitalizowanego parku Milthalerów, Portu Żeglugi Mazurskiej, Harcerskiego Ośrodka Wodnego oraz nowoczesnej plaży miejskiej; do centrum miasta jest ok. 200 m. Teren Ośrodka jest rozległy, ogrodzony i oświetlony. Jest dużo miejsca do zabaw dla dzieci, boisko do piłki siatkowej w odległości ok. 20m; jest miejsce do gry w badmintona i innych zabaw; jest też wydzielone miejsce na ognisko. Na terenie ośrodka znajdują się dwa budynki hotelowe: pawilon hotelowy-całoroczny i pawilon hotelowy-sezonowy; znajduje się też kuchnia, restauracja i bar.

Obok budynków hotelowych (w odległości ok. 20 m) jest świetlica z wyposażeniem: sprzęt audiowizualny, gry sprawnościowe oraz drobny sprzęt rekreacyjny

W budynku hotelowym – pawilonie całorocznym znajduje się 20 pokoi ( pokoje 2, 3, 4- osobowe).

W budynku hotelowym – pawilonie  sezonowym znajduje się 12 pokoi  typu studio (pokoje w układzie 3 + 3) oraz 4 pokoje 2-osobowe –  budynek po remoncie zakończonym w 2017r.

Łazienki z pełnym węzłem sanitarnym – wc, natrysk i umywalka –  z ciepłą i zimną wodą znajdują się  w każdym pokoju.

Wszystkie pokoje są wyposażone standardowo: szafy ubraniowe, półki i wieszaki, stół z krzesłami, tapczany z odpowiednią bielizną pościelową (poduszka, kołdra), ponadto w każdym pokoju jest telewizor,  jest też dostęp do internetu – wifi.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013