Język:

Miejsca

Apartamenty Euphoria

Inne noclegowe

Województwo:
Warmińsko-Mazurskie
Królestwo:
Północne Mazury
Odległość od Green Velo
0.3 km
Kontakt
Adres:
Osiedle I 21B, 19-500 Gołdap
Telefon:
+48 606 372 194
Adres e-mail:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Oddajemy do Państwa dyspozycji apartament mieszczący się w ustronnym miejscu, na Osiedlu I 21B w Gołdapi, 900m od Pięknej Góry. Bardzo komfortowe warunki, przystępne ceny i atrakcyjna lokalizacja – to wszystko sprawia, że pobyt w naszym apartamencie daje ogromne zadowolenie i satysfakcję. Apartament doskonale sprawdza się dla rodzin z dziećmi jak również podczas wypadu w grupie przyjaciół i znajomych.

Na parterze o łącznej powierzchni 120m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym (50m2), dwiema sypialniami i łazienką oraz tarasem na słoneczne dni o powierzchni 20m2. Poddasze to dodatkowe pomieszczenie sypialne. Rozkład taki zapewnia komfortowy pobyt dla 6 lub maksymalnie 8 osób.

Nowy Apartamen Przygotowany jest na przyjęcie maksymalnie 8 gości (optymalnie 6). Jeśli myślisz, że komfortowe i tanie noclegi w Gołdapi są niemożliwe, zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą. Klimatyczny, w pełni umeblowany apartament czeka na Ciebie.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013