Język:

Miejsca

„Skrzydlate Ranczo”

Pokoje gościnne i kwatery prywatne

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Polesie
Odległość od Green Velo
2 km
Kontakt
Adres:
Suszno 29, 22-200 Włodawa, Suszno
Telefon:
508 359 413
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Zapraszamy serdecznie do stylowego, całorocznego obiektu agroturystycznego. Na ogrodzonej posesji znajduje się bezpieczny oświetlony parking. Oferujemy przytulne 2, 3 i 4-osobowe pokoje.

W części ogrodowej plac zabaw dla dzieci wraz z trampoliną.  Po całym dniu można wypocząć na dwóch zadaszonych tarasach lub w dużej, oświetlonej altanie wyposażonej w kilka pełnowymiarowych grilli oraz solidne stoły i ławy ogrodowe.

Duży salon na parterze umożliwia organizację wieczorków tanecznych, urodzin, bankietów czy komunii. Na parterze posiadamy duży pokój i łazienkę przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo a do drzwi prowadzi łagodny podjazd dla osób poruszających się na wózku.  W pokojach znajdują się telewizory oraz złącza satelitarne umożliwiające podłączenie przywiezionego własnego dekodera. Dostęp do internetu poprzez SIEĆ WI-FI. Do dyspozycji gości duża, w pełni wyposażona kuchnia (kuchenka, chłodziarki, piekarnik, mikrofala, naczynia, sztućce itd.).  

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013