Język:

Miejsca

„Skrzydlate Ranczo”

Pokoje gościnne i kwatery prywatne

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Polesie
Odległość od Green Velo
2 km
Kontakt
Adres:
Suszno 29, 22-200 Włodawa, Suszno
Telefon:
508 359 413
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Zapraszamy serdecznie do stylowego, całorocznego obiektu agroturystycznego. Na ogrodzonej posesji znajduje się bezpieczny oświetlony parking. Oferujemy przytulne 2, 3 i 4-osobowe pokoje.

W części ogrodowej plac zabaw dla dzieci wraz z trampoliną.  Po całym dniu można wypocząć na dwóch zadaszonych tarasach lub w dużej, oświetlonej altanie wyposażonej w kilka pełnowymiarowych grilli oraz solidne stoły i ławy ogrodowe.

Duży salon na parterze umożliwia organizację wieczorków tanecznych, urodzin, bankietów czy komunii. Na parterze posiadamy duży pokój i łazienkę przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo a do drzwi prowadzi łagodny podjazd dla osób poruszających się na wózku.  W pokojach znajdują się telewizory oraz złącza satelitarne umożliwiające podłączenie przywiezionego własnego dekodera. Dostęp do internetu poprzez SIEĆ WI-FI. Do dyspozycji gości duża, w pełni wyposażona kuchnia (kuchenka, chłodziarki, piekarnik, mikrofala, naczynia, sztućce itd.).  

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013