Język:

Miejsca

PENSJONAT HAGI

Pensjonaty

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Roztocze
Odległość od Green Velo
3 km
Kontakt
Adres:
Horyniec-Zdrój, Sanatoryjna 1, 37-620 Horyniec Zdrój
Telefon:
+48 787 706 070
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Obiekt NOCLEGOWY: pensjonat

 

Pensjonat Hagi znajduje się w samym sercu Horyńca-Zdroju, urokliwej miejscowości na skraju Roztocza Wschodniego. Oddalony zaledwie o minutę marszu od miejscowych sanatoriów, wtapia się swoją wyjątkową filozofią w niezmąconą wielkomiejskim pędem okolicę. Sława wód mineralnych i złóż borowinowych oraz unikalny mikroklimat, a przede wszystkim bajeczne szlaki rowerowe to jedyna potrzebna recepta na zdrowie i szczęście, którą wypisuje tu sama Matka Natura. Ciesz się chwilą w Hagi! Zapraszamy!

 

Obiekt GASTRONOMICZNY: bar

 

Niewydeptane ścieżki i najzdrowsze powietrze w Polsce obudzą w Tobie odkrywcę i sprawią, że czas wolny nie będzie wypełniony fizycznym leniuchowaniem. Po pełnym wrażeń dniu znajdziesz ukojenie w śnieżnobiałej pościeli z dobrą książką do poduszki, wyrafinowanymi alkoholami, pysznymi przekąskami, kominkiem i uśmiechniętą obsługą, która zamówi dla Ciebie ciszę na życzenie, aby Cię ukołysać do snu. Rano - Ty decydujesz! Przyjedź do Hagi i zdobądź Dzikie Roztocze!

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013