Język:

Miejsca

Dom nad Czarną Hańczą

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska
Odległość od Green Velo
0.2 km
Kontakt
Adres:
Frącki 10, 16-506 Giby
Telefon:
+48 605 424 393
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Do wynajęcia w wolnostojącym domu  trzy  pokoje, dwie łazienki, kuchnia, jadalnia. Siedlisko położone jest nad Czarną Hańczą, na terenie objętym specjalnym obszarem ochrony siedlisk w ramach sieci Natura 2000, gdzie podczas spaceru spotyka się najobfitsze populacje cennych gatunków roślin  rzadko występujących w Europie. Odległość od domu do rzeki wynosi 20m(własny brzeg).Otoczeniem siedliska są lasy z przewagą drzew iglastych, które dzięki wydzielanym olejkom eterycznym mają silne działanie aseptyczne i zbawiennie wpływają na układ oddechowy. Stanowiąca domieszkę do drzew iglastych brzoza łagodzi stany depresyjne.

     Piękna, urokliwa okolica stanowi idealną przystań dla zarówno uczestników spływów kajakowych zorganizowanych i indywidualnych, jak i osób chcących spędzić urlop w środku Puszczy Augustowskiej. Wiele ścieżek rowerowych umożliwia dojazd do bardzo ciekawych rezerwatów przyrody. Odległość od trasy Green Velo wynosi 200m. Oddalony o 20 km Wigierski Park Narodowy można zwiedzić kolejką wąskotorową. Przejście graniczne w Ogrodnikach umożliwia wypad na Litwę. Znajdujące się w okolicy zajazdy i restauracje serwują oryginalną kuchnię regionalną.

     Do dyspozycji gości są 3 pokoje sypialne, dwie łazienki oraz kuchnia i jadalnia:

  1. pokój 4-osobowy ( sypialnia oraz 2 łóżka)
  2. pokój 3-osobowy
  3. 2osobowy
  4. kuchnia w pełni wyposażona w nowoczesny sprzęt agd
  5. łazienka z toaletą, umywalką, prysznicem
  6. łazienka z toaletą, umywalką, wanną i prysznicem, dodatkowo wyposażona w pralkę.

Obiekt czynny sezonowo.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013