Język:

Miejsca

Sanatorium Uzdrowiskowe w Augustowie Augustów Medical SPA

Sanatoria

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska
Odległość od Green Velo
0.03 km
Kontakt
Adres:
Augustów, Zdrojowa 3/5/7, 16-300 Augustów
Telefon:
+48 87 643 28 71
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Augustów Medical SPA to jedyne takie miejsce na Podlasiu, położone jest w Augustowie, na terenie nazwanym „Zielonymi Płucami Polski”. Czyste powietrze, sosnowe lasy okalające budynek oraz bliskość jeziora Necko, to główne atuty położenia.

Przyjazne miejsce, otoczone lasem sosnowym i jeziorem sprawia, że regeneracja sił jest bardzo szybka. Nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek Augustów Medical SPA dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Gwarantujemy, że pobyt u nas zapewni każdemu ulgę dla ciała i ducha.

Sanatorium Uzdrowiskowe w Augustowie - Augustów Medical SPA posiada całoroczne usługi hotelowe krótko i długoterminowe. W obiekcie znajduje się 54 klimatyzowanych pokoi , 1 i 2 osobowych,  z balkonem,  z widokiem na las lub jezioro. Mieszkańcy obiektu mogą korzystać z basenu krytego oraz  saun parowej i infrared  znajdujących się w obiekcie, w cenie pobytu.

Goście mogą korzystać również z zabiegów rehabilitacyjnych w godzinach 8.30-16.00 oraz całodobowej opieki lekarskiej. W godzinach 12-21 czynna jest strefa SPA and Wellness, która oferuje zabiegi kosmetyczne na ciało i twarz oraz masaże relaksacyjne.

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny personel oraz bogaty wachlarz usług przekładają się na zadowolenie kuracjuszy oraz gości. Potwierdza to fakt, że Augustów Medical SPA zajęło pierwsze miejsce wśród ośrodków rehabilitacyjnych narządu ruchu w 2011 roku.

W obiekcie znajduje się restauracja serwująca pożywne śniadania w formie bufetu w godz. 7.00-10.00, obiady w godz. 13.30-15.00 oraz kolacje również w formie bufetu w godz. 17.00 – 18.30. Menu jest  ustalane przez dietetyka.

 

W Augustów Medical SPA znajduje się także  całoroczna kawiarnia czynna w godz.  12.00-21.00 serwująca zimne i ciepłe dania oraz przekąski, w tym dania kuchni regionalnej. W karcie dań możemy znaleźć m.in. kartacze, babkę ziemniaczaną, ale także sałaty, augustowską zapiekankę i chłodnik. Wśród deserów króluje  sękacz oraz domowe ciasta. Przy kawiarni znajduje się przestronny taras z pięknym widokiem na jezioro Necko i pobliski las, gdzie każdy z gości może się zrelaksować.

 

MOR Sanatorium w Augustowie  znajduje się około 30 metrów od tarasu.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013