Język:

Miejsca

SIRVIS Apartamenty

Pokoje gościnne i kwatery prywatne

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska
Odległość od Green Velo
4.5 km
Kontakt
Adres:
Mołowiste 22, 16-326 Płaska
Telefon:
+48 510 990 100
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

SIRVIS Apartamenty to wymarzone miejsce do wypoczynku dla tych, którzy tęsknią za bliskim kontaktem z naturą. Goście znajdą tu wszystko czego potrzebują – strefę ciszy, przejrzyste wody jeziora, prywatną plażę z pomostem, sprzęt pływający, salę fitness, plac zabaw dla dzieci, suchą saunę oraz „ruską banię” nad brzegiem jeziora.  Na terenie jest też przygotowane miejsce na ognisko oraz altana ze sprzętem do grillowania. Goście mają do dyspozycji dziewięć indywidualnie zaprojektowanych i wyposażonych pokoi. Miejsca jest dość – komfortowo wypoczną tu nie tylko pary, ale też rodziny z dziećmi bądź grupa przyjaciół. Każdy pokój wyposażony jest w podwójne lub dwa pojedyncze łóżka, telewizor LED, łazienkę z prysznicem, komplet ręczników. Trzy z naszych pokoi mają wyposażone aneksy kuchenne.

 

Klimat tego miejsca to również regionalna kuchnia. Dbamy o doznania kulinarne naszych gości, a co ważne, dajemy im szansę na spróbowanie lokalnych specjałów. Nasze posiłki to propozycje dań przygotowanych przez najlepsze gospodynie Suwalszczyzny. Wszystko oparte oczywiście o naturalne i świeże składniki. Po prostu, ma być zdrowo, pysznie, tak jak w domu. Serwujemy śniadania i obiadokolacje.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013