Język:

Miejsca

BUDA RUSKA 16

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska
Odległość od Green Velo
4.5 km
Kontakt
Adres:
Buda Ruska 16, 16-503 Krasnopol
Telefon:
+48 604 654 868
Adres e-mail:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Gospodarstwo agroturystyczne – zapraszamy do najstarszego gospodarstwa we wsi Buda Ruska, którą ok. 1778r. założyli Starowierzy, położonej nad brzegiem Czarnej Hańczy w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego. Posiadamy 8 miejsc noclegowych w najstarszym drewnianym domu we wsi. Dla naszych gości proponujemy pokój z 6 łóżkami lub domek 2-osobowy. Do dyspozycji jest wspólna łazienka, dostęp do kuchni i naczyń. Istnieje możliwość zamówienia posiłków za dodatkową odpłatą.

W naszym gospodarstwie czeka wiele atrakcji na gości, m.in.:

SPA -w tej kategorii proponujemy tutejszy odpowiednik sauny - tradycyjną rosyjską czarną banię z winnikami brzozowymi i kąpielą w Czarnej Hańczy nad brzegiem której stoi budynek bani. Usługa płatna, za dodatkową dopłatą przygotowujemy pilingi wykonane na miejscu, wykonane z naturalnych składników jak pokrzywa, mięta, sól oraz masaże winnikami.

Dla Gości w naszym gospodarstwie jest również:

  • Jurta – odwiedzając nasze gospodarstwo goście mają możliwość poznać kawałek Mongolii. Oprócz wystawy w galerii bądź pokazu slajdów z opowieścią, którą prezentuje gospodarz można zwiedzić jurtę mongolską, która w całości z umeblowaniem została sprowadzona z Mongolii i znalazła swoje miejsce na naszej łące. Zwiedzanie jurty bezpłatne.
  • Taras – do dyspozycji gości oddajemy taras z czytelnią, miejsce gdzie można odpocząć przy kawie, herbacie i domowym cieście za dodatkową opłatą. Korzystanie z tarasu jest bezpłatne. Jeśli ktoś chce skorzystać z własnego prowiantu również udostępniamy taras.
  • Łąka – z naszego gospodarstwa naturalnie przechodzi się na łąkę, która zachęca o odpoczynku na łonie natury. Korzystanie z łąki bezpłatne.
  • Pomost – dysponujemy pomostem nad rzeką Czarna Hańcza, gdzie nasi goście mogą odpocząć, wykąpać się. Korzystanie z pomostu bezpłatne.
  • Ognisko – za dodatkową odpłatą istnieje u nas możliwość rozpalenia ogniska dla gości, biesiadowania nad brzegiem rzeki.
ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013