Język:

Miejsca

„ U Pana Boga w ogródku”

Pokoje gościnne i kwatery prywatne

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Puszcza Białowieska i Puszcza Knyszyńska
Odległość od Green Velo
0.05 km
Kontakt
Adres:
Królowy Most 144, Królowy Most
Telefon:
+48 604 669 010
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Pokoje gościnne

Zapraszamy do wypoczynku na skraju Puszczy Knyszyńskiej. Oferujemy 3 pokoje dla 8 osób z dostępem do kuchni i łazienek. Dysponujemy również tarasem z kominkiem.  Nazwa naszego gospodarstwa nawiązuje do znanego filmu, którego akcja dzieje się w Królowym Moście. Obok domu prowadzą szlaki turystyczne: Szlak Wzgórz Świętojańskich, Szlak Napoleoński i Szlak Powstania Styczniowego. Jest to również znakomita baza do pobliskich miejscowości związanych z wielokulturowością tych ziem. Królowy Most, to również raj dla grzybiarzy.

 

Pole namiotowe

Zapraszamy do wypoczynku na skraju Puszczy Knyszyńskiej w pobliżu rzeki Płoski. Wydzielone pole namiotowe na 10 namiotów przy domu na ogrodzonej działce  o pow. 1200 m2. Na polu znajdują się stoły, ławy, grill, prysznic, bieżąca woda, gniazda elektryczne, miejsce na ognisko. Do dyspozycji gości jest również zadaszony taras z kominkiem. Można skorzystać z drobnego sprzętu elektrycznego tj. mikrofalówka, czajnik itp. Na działce są 3 miejsca parkingowe dla samochodów.

 

 

Obiekt czynny sezonowo w czasie 1 maja - 15 października.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013