Język:

Miejsca

Kino MOSKWA w Kielcach

Kina

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Odległość od Green Velo
0.11 km
Kontakt
Adres:
Staszica 5, 25-008 Kielce
Telefon:
+48 41 344 47 34
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia

Najstarsze kieleckie kino, a zarazem jedyne tradycyjne kino w mieście. Obiekt „z duszą” zlokalizowany jest w centrum miasta w pobliżu popularnego deptaku – ulicy Sienkiewicza. Kino należy do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych, która promuje kino artystyczne i na takie właśnie może liczyć widz "Moskwy".

 

Dwie sale zapewniają miejsce dla 443 widzów. Główna sala na 396 miejsc wyposażona jest w wygodne fotele, dźwięk Dolby Digital Surround EX oraz ekran Perlux II. Komfort gości kina zapewnia sprawna wentylacja. Repertuar dużej Sali stanowią głównie filmy komercyjne, jednak bardzo często pomieszczenie wykorzystywane jest do tradycyjnych już pokazów i przeglądów specjalnych, takich jak Filmowa Noc w Kinie czy Filmowe Superczwartki. Doskonała akustyka miejsca pozwala na organizację szkoleń, prelekcji, konferencji i wydarzeń artystycznych. Mniejsza sala – Studyjna – na 47 miejsc wyposażona jest w nagłośnienie w systemie Dolby Surround i ekran Perlux II. Kameralny charakter pomieszczenia pozwala na organizację szkoleń, spotkań filmowych i pokazów VIP . Program małej sali uwzględnia seanse nie tylko bieżącego repertuaru kinowego, ale również pokazy archiwalne, przeglądy tematyczne oraz seanse kina niekomercyjnego artystycznego. Kino wyposażone jest w kawiarnie, w której można wygodnie usiąść i poczekać na seans.

 

Repertuar kina

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013