Język:

Miejsca

"Azyl" Dom Gościnny

Wypożyczalnie rowerów

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska
Odległość od Green Velo
0.05 km
Kontakt
Adres:
Stary Folwark 19, 16-402 Suwałki, Suwałki
Telefon:
+48 604 179 877
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

DOM GOŚCINNY "AZYL" w Starym Folwarku proponuje całoroczny wypoczynek nad jeziorem Wigry w sercu Wigierskiego Parku Narodowego.
 
Miejscowość ta o tradycjach turystycznych sięgających dwudziestych lat XX wieku usytuowana wśród jezior, lasów i wzgórz to jeden z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych zakątków Suwalszczyzny. Perłą krajobrazu ukształtowanego przez tzw. lodowiec skandynawski jest jedno z najgłębszych i największych jezior Polski - j.Wigry wraz z przepływającą przez jego toń rzeką Czarną Hańczą, a nierozerwalnym elementem tego terenu jest zabytkowy zespół poklasztorny zakonu Kamedułów.
 
W tej atrakcyjnej okolicy oferujemy do wynajęcia oddaloną o ok. 400m od brzegu jeziora Wigry prywatna posesję o powierzchni ok. 1300m2 składającą się z dwóch domów o wysokim standardzie z garażem, miejscami parkingowymi oraz terenem zieleni.

Lokalizacja naszego obiektu czyni z niego doskonałą bazę wypadową do wycieczek krajoznawczych po Suwalszczyźnie i na Litwę ( Wilno, Troki), rajdów rowerowych i spływów kajakowych na Suwalszczyźnie i Litwie.

„AZYL” Dom Goscinny prowadzi wypożyczalnię rowerów. Posiada 32 rowery (górskie, trekingowe), w tym 8 dla dzieci oraz krzesełka rowerowe dla maluchów.

Turystyką rowerową zajmujemy się od lat. Turystyka rowerowa to nie tylko nasza praca, ale i nasza pasja.

Organizujemy imprezy rowerowe.

Program imprezy "Formuła Rowerowa na Miarę" tworzymy na bazie naszych produktów turystycznych dopasowując je do potrzeb klientów, z uwzględnieniem precyzyjnie określonych wymagań, tj:
-termin
-ilość uczestników
-atrakcje
oraz innych szczegółów.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013