Język:

Miejsca

Kino HELIOS w Kielcach

Kina

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Odległość od Green Velo
1.79 km
Kontakt
Adres:
Świętokrzyska 20, 25-329 Kielce
Telefon:
+48 41 332 13 30
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Helios znajduje się w największym obiekcie handlowo-rozrywkowym w regionie świętokrzyskim – Galerii Echo. Pierwsze kino wielosalowe w stolicy województwa cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko wśród klientów Galerii. Obiekt posiada 7 przestronnych, klimatyzowanych sal kinowych, które łącznie mogą pomieścić 1614 widzów. Z oferty kina korzystać mogą również osoby niepełnosprawne.

 

Kinomaniacy, którzy wybiorą Heliosa, mogą liczyć na niezapomniane wrażenia wizualne i akustyczne, a to za sprawą znakomitego nagłośnienia w standardzie Dolby Digital Surround EX, projektorom firmy Cinemeccanica oraz ekranom perełkowym. W repertuarze znajdują się najbardziej wyczekiwane premiery kina polskiego i światowego (również w technologii 3D), propozycje dla najmłodszych widzów oray filmy adresowane do niemasowego odbiorcy. Przed, w trakcie i po seansie można skorzystać z oferty Movie Baru (baru kinowego oferującego popcorn, ciepłe i zimne napoje oraz słodycze) lub też Movie Cafe (nowoczesnej kawiarenki, która zaprasza na aromatyczną kawę i napoje alkoholowe).

 

Repertuar kina

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013