Język:

Wydarzenia

Lotto Poland Bike Marathon – Sitkówka-Nowiny 2019

niedziela, 30 czerwca 2019

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Miejsce:
Sitkówka-Nowiny, Nowiny

Lotto Ponad Bike Marathon to kolarski cykl amatorskich wyścigów na rowerach górskich. Wyścigi należą do absolutnej czołówki tego typu imprez w Polsce. LOTTO Poland Bike Marathon, organizowany przez byłego kolarza zawodowego Grzegorza Wajsa, jest doskonale rozpoznawalną marką. Hasło Poland Bike, niezmienne od 2009 roku, czyli „Startuj z nami! Kolarstwo jest naszą pasją” mówi wszystko.

LOTTO Poland Bike Marathon z roku na rok bije rekordy frekwencji. Tysiące osób stają na starcie z charakterystycznymi, okrągłymi numerami na rowerach. Zawodom zawsze towarzyszy gorąca atmosfera i profesjonalna oprawa. To wszystko sprawia, że LOTTO Poland Bike Marathon jest cyklem najbardziej docenianym i lubianym przez amatorów MTB. Fanpage Poland Bike na facebooku to już prawie 15 tysięcy osób – to również rekord w ogólnopolskiej skali!

Najważniejsza jest perfekcyjna organizacja. Każdy może skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego. Są bufety na trasie i w miasteczku Poland Bike, a dla najmłodszych – Chatka Małolatka. Poland Bike to doskonała rozrywka dla całych rodzin. Wystartować może każdy, wystarczy mieć rower i kask.

Już trzydziestego czerwca zawodnicy zmierzą się z wymagającą trasą w okolicach Sitkówki-Nowiny.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej Organizatora.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013