Język:

Miejsca

Majątek Howieny Anna Mancewicz

Gospodarstwa agroturystyczne

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Dolina Biebrzy i Narwi
Odległość od Green Velo
12 km
Kontakt
Adres:
Pomigacze 91, 18-106 Białystok
Telefon:
+48 600 012 348
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Restauracja, która mieści się na terenie Majątku Howieny słynie z regionalnej kuchni w nowoczesnym wydaniu. Celem restauracji jest zachowanie oryginalnego smaku potraw, z których słynie podlasie,a przy okazji podążanie z duchem czasu. Doświadczona Obsługa dołoży wszelkich starań, aby pobyt w restauracji zapadł w pamięci na długo!

Uczciwa kuchnia broni się sama, także nie pozostaje nic innego jak tylko zaprosić do stołu, by skosztować chociażby słynnych pierogów popijanych howieńskim podpiwkiem!

Restauracja jest czynna 7 dni w tygodniu w godz. 12:00-21:00!

Dla każdego coś dobrego, czyli moc atrakcji w Majątku Howieny! W mini ZOO zobaczyć można nie tylko egzotyczne gatunki takie jak małpki, kangury, ary, ale też znane i lubiane przez wszystkich kucyki, daniele czy też osły. W trakcie spaceru najmłodsi mogą skorzystać z drewnianego placu zabaw, a dorośli odświeżyć w pamięci widok starego trabanta, który znajduje się w Mini Galerii Starych Samochodów. Pomimo niewielkiej odległości od Białegostoku, można tu obcować z naturą, która otacza Majątek Howieny oraz przyjrzeć się z bliska starym, zabytkowym wiejskim chatom.

 

Obiekt noclegowy „Sielanka” sprawdzi się idealnie na wypoczynek poza miastem. Na gości czekają przytulnie urządzone pokoje ze stylowymi łazienkami i pyszne śniadanie o poranku! Istnieje także możliwość wynajęcia całej drewnianej Chatki 'Dziupla', która na pierwszym piętrze dysponuje piętnastoma łóżkami, zaś na dole znajduje się łazienka, kuchnia, salonik oraz 2-osobowy pokoik. Tym, którzy lubią kameralne miejsca noclegowe, do gustu z pewnością przypadnie niezwykle przytulna Chatka "Przy Magotach”.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013