Język:

Wydarzenia

Wyścig rowerowy FlyBike 2019 na rzeszowskim lotnisku

sobota, 14 września 2019

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Pogórze Karpackie
Miejsce:
Jasionka 942, 36-002 Jasionka

Port Lotniczy “Rzeszów-Jasionka” i Stowarzyszenie Rowery.Reszow.pl mają zaszczyt zaprosić na FLYBIKE 2019, który odbędzie się w dniu 14 września br., na rzeszowskim lotnisku.

To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie kolarskie w skali Europy. Na czynnym międzynarodowym lotnisku będziecie mogli sprawdzić swoje możliwości w nocnym sprincie kolarskim. Tylko u nas będziecie mieli niepowtarzalną szansę zweryfikować swoje możliwości czy jesteście w stanie wzbić się w powietrze. Czeka na was 5 pętli po 7 km sprintu rowerowego z pomiarem czasu. Mamy tylko 120 numerów startowych więc warto odpowiednio wcześniej zarezerwować sobie termin z 14 na 15 września. 120 numerów to tyle, ile lotów na trasie Okęcie - Jasionka wykonał jedyny polski samolot pasażerski PZL MD-12.

Wyścig ten nie odbyłby się gdyby nie zapał i zaangażowanie naszego kolegi śp. Artura Majdańskiego. Jemu chcemy dedykować pierwszą edycję tego wyścigu. Jego postać zostanie uhonorowana na pamiątkowym medalu.

W pakiecie startowym dla każdego uczestnika zapewniamy okolicznościowy medal i koszulkę rowerową lub t-shirt z nadrukiem okolicznościowym oraz napój izotoniczny i ciepły posiłek.

Zapisy pod tym linkiem:

Kierownik wyścigu: Rafał Grela
Królestwo: Pogórze Karpackie

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013