Język:

Miejsca

Multikino KIELCE

Kina

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Odległość od Green Velo
0.84 km
Kontakt
Adres:
Warszawska 26, 25-317 Kielce
Telefon:
41 312 12 10
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Multikino Kielce znajduje się w Galerii Korona Kielce na poziomach -1 i -2. Jest najnowocześniejszym i największym kompleksem kinowym w regionie. Oferuje 9 sal na których może zasiąść jednocześnie 1471 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w cyfrowy, certyfikowany przez  Dolby Digital system dźwięku i obrazu najlepszej dostępnej jakości zarówno 2D jak i 3D.

 

Kompleks posiada 11 kas biletowo/barowych, w których goście mogą zaopatrzyć się w bilety a także napoje i przekąski na czas filmu. W kompleksie znajduje się również kinowa kawiarnia Cavablanca, oferująca wyśmienite kawy, herbaty, lody, ciasta i desery.

 

Multikino to więcej niż kino – oprócz najnowszych premier filmowych prezentowane są tu także koncerty, opery i wydarzenia sportowe na wielkim ekranie. Kino organizuje również kilka cyklicznych projektów takich jak:
- Kino Na Obcasach – skierowane w stronę Płci Pięknej pokazy filmowe okraszone różnorakimi atrakcjami dla Pań
- Multibabykino – oferta dla rodziców z małymi dziećmi, którzy chcą przyjść do kina a nie mają z kim zostawić swoich pociech.
- Poranki Dla Dzieci – projekt dla najmłodszych i ich rodziców – najlepsze bajki rysunkowe prezentowane na wielkim ekranie plus specjalne atrakcje dla maluchów.
- Noc Kina – cykliczne, całonocne maratony filmowe
- Urodzinki – przyjęcia urodzinowe dla dzieci w wieku 4-10 lat uatrakcyjnione pokazem filmowym.

 

Repertuar

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013