Język:

Wydarzenia

Bieg Mikołajkowy w akcji Dynów Biega

niedziela, 1 grudnia 2019, 13:00-16:00

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Pogórze Karpackie
Miejsce:
ul. Kościuszki 10, 36-065 Dynów

Start biegu odbędzie się w niedzielę, 1 grudnia 2019 roku, o godzinie 13:00, z Rynku w Dynowie. Biuro Zawodów do odbioru numerów startowych oraz czapek mikołajkowych znajdować będzie się przy scenie głównej usytuowanej na dynowskim Rynku i otwarte będzie w niedzielę w godzinach 11:00 do 13:00. Trasa Biegu Mikołajkowego wiedzie z centrum Dynowa i dalej ulicami Zamkową, Grunwaldzką, 1-go Maja, Jana Pawła II, ks. Ożoga, Mikiewicza. Meta biegu znajdować będzie się na dynowskim Rynku. Nie ma zwycięzców ani pokonanych w tym biegu, wszyscy uczestnicy pobiegną razem w zwartej grupie prowadzonej przez policję.

 Udział w zawodach może wziąć każdy, w szczególności zapraszamy na wydarzenie dzieci z rodzicami. Bieg jest bezpłatny, aczkolwiek każdy z uczestników może dobrowolnie przekazać dowolną sumę pieniędzy na pomoc dla chorej Lenki.

 Zapisy: https://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=740

 Organizator:
Stowarzyszenie „Aktywny Dynów”

  1. Kościuszki 10,

36-065 Dynów

https://www.facebook.com/aktywny.dynow

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013