Język:

Wydarzenia

Zimowa Poniewierka - Integracyjne Spotkanie Grup Biegowych w Brzózie Królewskiej

sobota, 18 stycznia 2020, 04:00-13:00

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Ziemia Sandomierska i Dolina Dolnego Sanu
Miejsce:
484, 37-307 Brzóza Królewska

Integracyjne Spotkanie Grup Biegowych będzie chyba jedynym takim wydarzeniem w którym grupy biegowe z całego kraju ( mamy takie aspiracje) staną do rywalizacji w biegach przełajowych na dystansach, Ultra Maratonu, Półmaratonu, 10 km oraz Nordic Walking 10 km. Biegi zostaną rozegrane na terenie Brzózańskego Obszaru Chronionego Krajobrazu .

18 stycznia 2020

04:00

Brzóza Królewska

Dystanse: 10 km, 21 km, 42 km, 70 km

 

Dodatkową atrakcją będą licznie zachowane pamiątki (pomniki przyrody, kapliczki, obeliski, pałacyk, stadnina koni)po panowaniu na tym terenie Rodu Potockich .

Tym razem Sztab Zimowej Poniewierki będzie w Brzózie Królewskiej na terenie Szkoły Podstawowej mieszczącej się w bezpośrednim sąsiedztwie lasów w których zostaną rozegrane zawody. Za sprawą uprzejmości dyrektora Szkoły będziemy mieli do dyspozycji salę gimnastyczną oraz schronisko młodzieżowe.

 

Cała Impreza będzie podzielona na rywalizację i zabawę

Każdy będzie mógł zdecydować w której będzie chciał brać udział .

Rywalizacja – to zawody, dekoracja w kategorii Open K/M i Grup Biegowych K/M, losowanie nagród , ognisko z pieczeniem kiełbaski i grzanym winem, oraz stolik kawowy z ciastem.

Zabawa – to dalszy ciąg imprezy, biesiada , o ile dopisze pogoda kulig konny z pochodniami, ognisko, degustacja potraw przyrządzonych prze Koło Gospodyń Wiejskich w Brzózie Królewskiej, oraz Szwedzki Stół ze wszystkimi smakołykami jakie uda nam się przygotować.

 

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013