Język:

Wydarzenia

Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic”

piątek, 12 czerwca 2020, 11:00 - niedziela, 14 czerwca 2020, 18:00

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Roztocze
Miejsce:
ul. Jasna 1, 37-600 Lubaczów

Na przepięknym i bogatym przyrodniczo terenie Roztocza Wschodniego, jednocześnie wciąż jeszcze do końca nie odkrytym, w ciszy i spokoju roztoczańskich lasów i pól, odbywa się Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic”.

Festiwal jest kontynuacją i rozszerzeniem cyklicznych imprez, które były realizowane w latach ubiegłych pod nazwą „Roztoczański Rajd Rowerowy Green Velo”. Ze względu na ogromne zainteresowanie rajdem uczestników z całego kraju, organizatorzy zdecydowali się rozszerzyć to wydarzenie i zaproponować 3-dniowy event, który zasięgiem obejmie także sąsiednie województwo lubelskie. Festiwal promuje aktywne formy spędzania czasu- przede wszystkim turystykę rowerową,  a także prezentuje trasy rowerowe w korytarzu Green-Velo, jak i sam szlak, wraz z atrakcjami znajdującymi się w pobliżu.  To  3 dni rowerowych przygód i emocji na 5 różnych trasach! Oprócz rajdów organizatorzy przewidzieli także wiele intersujących wydarzeń towarzyszących, jak warsztaty tematyczne , wieczory opowieści, pokazy multimedialne czy prezentacje grup retrocyklistów.

 
Termin: 12-14.06.2020 ( ze względu na epidemię COVID-19, może ulec zmianie)
Strona internetowa: www.roztoczebezgranic.pl
Koszt uczestnictwa: 40-50 zł/ dzień

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013