Język:

Miejsca

ZIŚNIO. Pracownia.Galeria

Centra handlowe i sklepy wielobranżowe

Województwo:
Warmińsko-Mazurskie
Królestwo:
Warmia i okolice
Kontakt
Adres:
Krzywa 4A, 11-100 Lidzbark Warmiński
Telefon:
+48 604 613 181
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Obiekt, mimo że położony jest w śródmieściu Lidzbarka Warmińskiego, to jednak w zacisznym miejscu, gdzie rzeka Symsarna wpada do Łyny, w pobliżu zabytkowej elektrowni wodnej.
Ponad stuletni czterokondygnacyjny budynek z czerwonej cegły został zaadoptowany na pracownię artystyczną, galerię i kafejkę naprawczą. Zainteresowani mogą skorzystać z warsztatów artystycznych (malowanie, naprawa mebli, design przedmiotów uzytkowych itp.), kupić pamiątki, uzyskać informacje o wycieczkach rowerowych w okolicy obiektu.
Obiekt jest całkowicie ogrodzony, utwardzony plac  może służyć jako nieodpłatny parking samochodowy dla pojazdów przewożących rowery (trzy samochody) oraz dla samych rowerów. Mozna również skorzystać z grilla i zadaszonego tarasu znajdującego się przy budynku. Przy budynku jest dostęp do bieżącej wody i do instalacji elektrycznej z możliwością wpięcia urządzeń 220-230 V.
Dojście do budynku prowadzi z głównej ulicy Krzywej utwardzoną drogą gruntową (100 m), w połowie drogi znajduje się wypożyczalnia rowerów.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013