Język:

Miejsca

Anahata

Atrakcje

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska
Odległość od Green Velo
14 km
Kontakt
Adres:
Berżałowce 37 A, 16-500 Sejny, Bierżałowce
Telefon:
+48 572 032 034
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Siedlisko ANAHATA to miejsce odpoczynku w bezpośrednim kontakcie z naturą - maksimum komfortu i prywatności: otwarta, zagospodarowana przestrzeń o powierzchni 1ha, Spa wśród zieleni, a także bajeczne jezioro Aszaryn i nieskazitelna przyroda rezerwatu, który obfituje w bogactwa runa leśnego i dziko żyjącej zwierzyny.

Dom gościnny
Decydując się na pobyt w Siedlisku, otrzymujecie do dyspozycji dom gościnny w wysokim standardzie. Przytulny i niepowtarzalny wystrój wnętrza gwarantuje wygodę, swobodę oraz prywatność.

Odnowa biologiczna
Atrakcje na świeżym powietrzu, czyli  Spa & Wellness w Anahacie. Zamiast tradycyjnego Spa w hotelu, luksusowych saun i  rzymskich łaźni w mozaikach Anahata to Wellness  na łonie natury. Spa jest jedynym w regionie „spa pod chmurką” – basen,   bania ruska i jacuzzi na świeżym powietrzu! Odnowę ciała i duszy wspomogą także masaże i inne zabiegi na ciało. Szum wiatru, błękit nieba czy błysk gwiazd, zapach lasu, ziół i kwiatów to wszystko spotęguje doznania  podczas zażywania kąpieli. Prywatne Spa w centralnym miejscu Siedliska na otwartej przestrzeni w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Odkryty basen z podgrzewaną wodą otaczają liczne krzewy i kwiaty ozdobne. Siedlisko mieści się w Berżałowcach, wsi  położonej w województwie podlaskim, kilkadziesiąt kilometrów  od Augustowa i Suwałk w bliskim sąsiedztwie Wigierskiego Parku Narodowego, rezerwatu przyrody Łempis i tysiąca malowniczych jezior.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013